YANKİ BARİYER SİSTEMLERİ

Yankı Bariyer Sistemleri

2004 yılında kurulmuş olan “Yankı Otomatik Kapı Sistemleri” Otopark çözümleri, trafik yönetimi çözümleri ve otomatik kapı sistemleri konularında faaliyet göstermekte olup , “Koşulsuz Müşteri Memmuniyetini İlke ” edinmiştir.Satış ve satış sonrası teknik servislerini aksatmadan yürüten Yankı Otomatik Kapı Sistemleri sektörde sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

parkking.com.tr Yankı Otomatik Kapı Sistemleri’nin yeni web sitesi olarak müşterileriyle en güncel haberleşme noktası olacaktır.

 

Görevimiz

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla Otomatik Kapı sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Vizyonumuz

21 nci Yüzyıl’ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza,müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Misyonumuz

“Tüm Dünyada Başarıyı Organize Ediyoruz” En önemli değerimiz ‘Yüksek Performans ve Güvenilirliğimiz’ dir.
Çalışanlarımıza, Müşterilerimize, Kamu ve Çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, sektörü etkileyen yenilikler yaratmaktayız. En iyi çalışanları istihdam etmekteyiz. Sürekli kaliteyi hedeflemekteyiz.

 

Nice Kapı Motoru, Kilitli Direk, BFT Kapı Motoru, Bariyer Sistemleri, Otomatik Kapı Servisi, Otomatik Kapı Kumandası, Kişisel Park Bariyeri, Bahçe Kapı Motorları, Kumandalı Park Bariyeri

Son Projeler

İletişim

 Perpa Ticaret Merkezi B/Blok Kat :5 No: 534 Okmeydanı / Şişli – İstanbul
 +90 212 222 37 15 Pbx
 +90 212 222 37 49 (FAX)
 0546 227 49 37
 0546 (BARİYER)
 info@parkking.com.tr